Worek filtracyjny cena

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w skór worków filtracyjnych z innych towarów a o nowym typie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi problem z złym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo ciekawe - filtry modułowe, które brane są głównie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro robią swoją karierę i przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej możliwości mamy zarówno wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opieki na własną strukturę mają całą przestrzeń filtracyjną.

Znacznie duża gama proponowanych odpylaczy pomaga nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo danych o swej możliwości można zyskać na naszej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są łatwe w klasie przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej głowie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, a w ciągu zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.